ثبت دامنه

ثبت دامنه .com ارزان 

دامنه یا دومین (Domain) یک آدرس اینترنتی است که توسط آن به محتویات یک وبسایت دسترسی پیدا می کنیم. در واقع برای راه اندازی یک سایت علاوه بر هاست که فایلها و یا نرم افزارهای راه اندازی سایت بر روی آن قرار می گیرد ما نیاز به ابزاری داریم که بتواند کاربر را به آن هاست هدایت نماید. اگر بخواهیم یک مثال ساده بزنیم اگر هاست یا میزبانی وب را به یک گوشی موبایل تشبیه کنیم دامنه شماره ی سیمکارتی است که اشخاص دیگر به واسطه ی آن می توانند با گوشی شما ارتباط برقرار نمایند و ثبت دامنه شبیه به ثبت یک شماره ی تلفن است که باید کسی قبلا آنرا ثبت نکرده باشد ولی بدیهی است که قبلا شماره های روندتر توسط اشخاص دیگری به ثبت رسیده اند.

برای ثبت دامین عمومی و تحویل به صورت آنی در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را به صورت پینگلیش (استفاده از کاراکتر انگلیسی) وارد نمایید
ثبت دامنه های ملی نیازمند ثبت نام در سایت nic می باشد که پس از سفارش در پورتال آسیو هاست راهنمایی های لازم در تیکتی با عنوان “ثبت دامنه ی آی آر شما” برایتان ارسال خوهد شد.
دامنه ی عمومی به دامين با پسوند com – org – net – info و … و دامنه های ملی به دامنه های با پسوند ir اطلاق می گردد.

برای جستجو دامنه اینجا کلیک کنید

پسوندcomnetorgbizinfoin
سالانه255 هزار تومان167.500 هزار تومان175.500 هزار تومان225.600 هزار تومان215.700 هزار تومان341.700 هزار تومان
سفارش » سفارش » سفارش » سفارش » سفارش » سفارش »

سوالات متداول

ممکن است پاسخ سوال شما در زیر باشد
برای ثبت دامین در آسیوهاست، با استفاده از گزینه سفارش در منو ها و انتخاب ثبت دامین میتوانید اقدام به ثبت دامین دلخواه خود نمایید.
با انتقال دامین های خود به آسیوهاست میتوانید از امکانات خاص ارائه شده توسط آسیوهاست بر روی دامین های خود استفاده نمایید.
شما به راحتی از منو و انتخاب گزینه انتقال دامین میتوانید دامین های خود را به آسیوهاست منتقل نموده و از مزایای دامین های آسیوهاست بهره مند شوید.
جهت انتقال دامین بایدحداقل ۶۰ روز از زمان ثبت و یا تمدید دامین شما گذشته باشد و همچنین حداقل ۵ روز به زمان انقضاء دامین باقی مانده باشد.